| Ciprian_Jurchela_1986 a întrebat:

Am primit cadou de ziua mea un cățeluș foarte drăguț. Un Golden Retriver in varsta de 6 saptamani. Nu știam ca el o sa apară în viata mea asa de repede și nu prea știu cu ce sa îl hrănesc. Momentan, am niște granule pedigree junior. Pe punga scrie ca se administrează cățeilor de la 2-15 luni. Sincer, asa l-am primit. As vrea sa știu dacă trebuie altfel de mâncare. Mulțumesc!

1 răspuns:
| aburama22 a răspuns:

Pedigree junior e bun, dar e foarte scump, am si eu un husky de 3 luni...,acum ii dau alt tip de granule chappy, pot sa spun ca ii plac foarte mult, dar ai grija la dresaj, sa il inveti sa stea singur acasa o sa fie foarte greu, trebuie sa te trezesti de la 5 dimineata, Ps: Sa nu il lasi sa te urmareasca peste tot, trebuie sa il invetii sa stea intr-o camera