| 21312gg a întrebat:

Am si eu o intrebare.am o catelusa bichon de 1 un si jumatate si de la un timp latra foarte mult. ce sa fac ca sa latre mai putin sau sa nu mai latre dupa oameni.

Răspuns Câştigător
| T7uk a răspuns:

Trebuie sa o duci la plimbare des fiindca are multa energie mai ales ca e tanara.Cand latra iti transmite ca are energie si trebuie sa si-o consume cumva si anume latrand sau distrugand casa. daca nu ai timp sa o scoti la plimbare o poti pune pe banda de alergare daca ai.

| 21312gg explică (pentru T7uk):

Multumesc al3xin0.e de ajutor raspunsul.sa vad daca dupa cateva zile de alergare:va mai fi asa energica.multumesc mult inca o data

1 răspuns: