| Baies_Miruna_Andreea_1992 a întrebat:

am si eu o intrebare: cum pot face niste decoratiuni de halloween pentru camera mea? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Cauta pe youtube OrangeBlue, DeCapulTau, Art Atack...acolo găsești multe decoratiuni.
Iti spun ceva gustos si sănătos de mâncat:
Da jos coaja de la banana si portocala. Dupa pune-i pe o farfurie in picioare.Cauta niste bilute sau stelute mici(de mâncat) si pune-le la banane si portocale pentru a fi in forma de ochi si gura.Asta reprezintă dovleci si fantome.
Acum iti spun o decoratiune:
Ia un balon care pluteste si leagal de un scaun.Pe deasupra lui pune un cearsaf alb.Pe cersaf sa ai dpi ochi negrii infioratori(desenati).Si daca poti sa adaugi niste sunete groaznice de groaza sau gemete ale fantomei.Aceasta reprezintă o fantoma.
Pentru mai multe decoratiuni cauta pe Art Atack, OrangeBlue si Decapultau.
Funda?

1 răspuns:
| Domnuleeeeu a răspuns:

Pe YouTube găsești o gramada de tutoriale. Unele sunt în engleza, dar presupun că nu e nevoie sa înțelegi pentru ca apare în video cam ce trebuie sa faci. Bafta.