| nesprit a întrebat:

Am si eu o problema si vreau sa ma ajutati...
De curand cainele meu a paralizat pe pe picioarele din fata, vorba vine a paralizat pe aproape.Merge 2-3 pasii cade si nu le mai poate misca...Ce pot face? Il pot ajuta cu ceva.La veterinar nu am posibilitate sa il duc.Multumesc frumos.Astept niste raspunsuri urgente.

4 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Trebuie sa ajungi cumva la un medic veterinar sa-ti dea un tratament pentru mobilitate. Exista pastile care il pot ajuta foarte mult (catelusa noastra a avut o astfel de problema si dupa tratament si-a revenit).

| nesprit explică (pentru anad):

Cam cat costa tratamentul?

| anad a răspuns (pentru nesprit):

Fiica mea l-a cumparat. O intreb maine cum se numeste si cat costa si iti scriu.

| nesprit explică (pentru anad):

Multumesc frumos.Imi este mila de el .....se impinge cu picioarele din spate pentru ca nu se poate deplasa pe cele din fata ...Plange intr-una sad