| TeRReS a întrebat:

Am un caine beagle care are 2 ani si 4 luni. In ultimul timp nu prea mai mananca nimic si daca mananca ceva vomita in 20-25 minute. Mai mananca de afara iarba dar o vomita in forma de smochuri si e uscata. Imi puteti spune ce poate avea? Nu l-am dus inca la veterinar ca nu e in oras...

Răspuns Câştigător
| BeiibiiiiLove a răspuns:

Pai...si eu am trecut prin asta..Bijoux al meu nu mai manca si am incercat sa.l pacalesc cu cate o bobota adica sa ii dau eu in gura si mergea pana cand a vomitat..atunci sora mea s.a gandit ca poate avea viermisori sau probleme cu stomacul straight face De atunci l.am dus la veterinar si i.a dat niste pastilute. Sper ca te.am ajutat. Funda? puppy dog eyes happy

| TeRReS explică (pentru BeiibiiiiLove):

Mersi m-ai ajutat big grin

| BeiibiiiiLove a răspuns (pentru TeRReS):

Cu placere :*