| Com3 a întrebat:

happy
Am un catel de 6-7 saptamani, insa nu prea are pofta de mancare. e foarte jucaus si plin de energie ( s-ar juca 24/24 ) nu pare a, avea vreo problema insa totusi nu prea are pofta de mancare, mananca foarte putin.
Sa fie vreo problema cu el?
Rog sa raspunda doar cei care se pricep cat de cat!
Multumesc Anticipat!

1 răspuns:
| LaLaura a răspuns:

Buna. Te-as ruga sa il duci la un medic veterinar ( nu e normal un puiut sa nu aibe pofta de mancare), sa nu aibe viermisori in stomac, febra, sau lipsa de vitamine si minerale, sau probleme cu dintii. Medicul veterinar dupa un consult amanuntit o sa iti spuna exact ce poate sa aiba catelusul, O zi buna.