| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU!
Am un ciobanesc caucazian de 6 ani si cred ca e bolnav sau ceva, are niste..pete sau ceva pe spate si pe burta, ca un fel de arsura as putea spune.
Chestia este ca ai mei nu vor sa il duca la veterinar, ce pastile sau tratament as putea sa-i dau?

1 răspuns:
| LittlePoppy a răspuns:

Nimeni nu poate sti numai din "niste..pete sau ceva pe spate si pe burta, ca un fel de arsura" ce are cainele tau. Cu atat mai putin un tratament. Incearca sa chemi veterinarul acasa.