| Andreii002 a întrebat:

Am un Golden Retriever de 5 luni ( 24 februarie nascut ), de 2 saptamani isi musca coada (nu are sange pe coada si nici blana cazuta etc). Ce ii pot face sa nu o mai muste? Ma gandeam la botnita. Are toate vaccinurile facute + deparazitare interna si deparazitare externa.Cainele este activ, se joaca, comunic cu el, il dresez. La medic nu am fost ca nu sunt prin zona.Ce ma sfatuiti sa fac?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate fi un purice sau o infectie alimentara. Numai un medic poate sti. Poti sa-l dezveti punandu-i piper praf pe coada.

| butterfly27 a răspuns:

Poate are alergie la mâncare.Consulta un medic măcar telefonic.