| DenisAriciu a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un Amstaff! Imi puteti spune cam cat as avea nevoie (din punct de vedere financiar ) pe luna! Avand in vedere ca o sa il invat si cu resturi ( doar cateva pentru ca nu toate ii fac bine, si am sa ii iau mancare la 50 lei/10 kg plus taierea urechilor! Multumesc!

4 răspunsuri:
| Betty12345678 a răspuns:

Dc sa ii tai urechile? sad

| DenisAriciu explică (pentru Betty12345678):

Daca o sa ii stea lasate in fata, nu am sa le tai! Daca nu am sa il duc la veterinar si am sa ii cer sa le taie putin!

| Betty12345678 a răspuns (pentru DenisAriciu):

Saracu.Nu stiu na, poate e mai bine pentru el, doar ca nu as vrea sa simta durere.

| DenisAriciu explică (pentru Betty12345678):

Stai linistita, daca nu il adoarme complet, nici nu I le mai tau! Nici eu nu imi doaresc asta!