| Purplegirl101 a întrebat:

Ce faceți? Eu am o problema.Am doua pisici un motan mare de vreo 1 an și 6 luni și o pisica mica de vreo 3 luni. Motanul tot îmi musca pisicuța vrand probabil altceva de la ea și nu numai joaca... Așa... Și eu nu știu ce sa ma fac o aud plângând mereu - niște idei?

6 răspunsuri:
| danut a răspuns:

Pisicuta este cam mica pentru alte ganduri. Motanii simt cand trebuie sa treaca la actiune prin mirosurile emanate de pisica iar la trei luni nici gand de asa ceva. Cred ca doar se joaca. Abia dupa 6 luni pisica drvine activa, pana atunci.

| RAY a răspuns:

Pedofil motan ai man, castreazal sau lasa-l afara

| Freya1 a răspuns:

Casteazati motanul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap.Castrează-l.

| Anuket a răspuns:

Eu aș zice să îi ți în locuri separate pentru un timp. Înseamnă să ai o grijă în plus, dar pe mine nu m-ar lăsa inima să fac altceva.

| nirocino a răspuns:

Motanul are ganduri necurate, e limpede, au dreptate cei care au scris inaintea mea.
Bafta!