| FabulousKitten a întrebat:

Ieri pisica mea a nascut. In cutia in care a nascut am gasit decat un pui. Este normal ca pisica sa nasca decat un pui? Mentionez ca este la prima nastere si nu cred ca si-a mancat/omorat alti pui, pentru ca nu am gasit vreo urma de acest fel. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna.
este foarte posibil sa nasca doar unul mai ales daca este la prima fatare.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand cred ca ai gasit DOAR un pui nu DECAT un pui.

Si nu e chiar normal sa fie doar unul, in general sunt mai mult. O posibilitate e sa fi murit in ea, i ar face bine un control la veterinar