| ღElyaღLoveKpop a întrebat:

Buna am o pisica Siameza de un ani si 5 luni si trebuia sa nasca(mentionez ca e prima ei nastere).A nascut ieri la ora 05:00 dimineata, ceea ce mi se pare ciudat este ca a nascut doar un pui.Am mangaiato pe burtica si am observat ca inca trebuie sa mai fete, sau mi se pare mie doar fiindca e rotunjoara. Deci mai trebuie sa faca pui sau e ceva normal? Funda! La cel mai detaliat raspuns.

2 răspunsuri:
| mihnea123abc a răspuns:

Nu,e ceva normal. daca mai trebuia sa m ai fete o facea.nu-ti face grij.:d

| vladvlad_5024 a răspuns:

Du-te cu ia la o farmacie veterinara nu prea cred ca e bine sa nasca doar un pui