| anonim_4396 a întrebat:

Salut, TPU. Sunt foarte suparata ????????????, motanul meu care are 1 an nu a venit acasa toata ziua, s-a mai intamplat asta o data, dar apoi a venit seara, dar azi nu a venit deloc. Este o sansa sa se reintoarca. Eu ma gandeam ca are familie, insa nu sunt sigura ca in luna asta pisicile isi cauta parteneri

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Crackman a răspuns:

Da ampisica și a venit după o luna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S-a dus sa **** si el vreo pisica, sau se bate cu alt mascul pe teritoriu happy o sa vina inapoi daca ai avut grija de el, si o sa stie unde e casa lui.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-ti fa probleme, probabil este la cineva prin casa, vine el azi.

| Sn4k3 a răspuns:

E dus

| vladorcolac a răspuns:

Daca nu e castrat s-a dus dupa mandre. Uneori pot pleca si un an de zile, dar se intorc, acum depinde daca i0ai ranit Ego-ul/ orgoliul, deoarece pisicile au un orgoliu asemanator cu cel al oamenilor.

| Bettybat a răspuns:

Ai avut dreptate, azi s-a intors happy