| AnonimRD a întrebat:

Salut, vreau repede niste nume germane pentru un caine ciobanesc, nu vreau copy paste-uri, le stiu deja, dau funda!

8 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

| AnonimRD explică (pentru Holiday):

Iti multumesc, cu siguranta cainele o sa-si retina numele, esti genial!

| Holiday a răspuns (pentru AnonimRD):

Spune-i atunci simplu "Hund". Asta sigur il tine minte.

| NLS a răspuns:

Nessy, daca e femela, maro cu alb.
Sau Flecky, daca are pete
sau Tamba, daca e mai lenes sau greoi.

Numele ar fi bine sa-l alegi in functie de personalitatea cainelui, nu de pe net sau intreband straini.

| Digikey a răspuns:

Da-i funda la potaia ta. Repede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draxler sau Mertesaker, totuși, ar merge și Adolf, și după poți să-l strigi Adi. happy

| Jackpot2 a răspuns:

Richard! Pronunțat ch!

| DIGIT4L a răspuns:

Adolf