| Simona_4934 a întrebat:

Vreau sa merg la un interviu de angajare pe timp de vara la un strand, nu am experienta dar mi s-a spus sa ma prezint la interviu si nu am idee ce pot sa spun sa fie ok!:-s

Răspuns Câştigător
| puffbobo a răspuns:

Este simplu. trebuie sa fii calma, sa raspunzi la intrebari foarte rar, sa fi concisa, sa glumesti, sa fi destinsa, sa nu pari incordata. spui de ce vrei sa lucrezi, spui ca esti interesata de acel loc de munca foarte mult, ca esti munctoare, respecti programul, punctuala, si asa mai departe. Stai linistita, experienta vine pe moment ce lucrezi.Multa bafta! sper sa ti fi fost de ajutor.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

O sa vezi ce te intreaba si raspunzi in consecinta. Oricum va trebui sa faci impresie buna si sa-i asiguri ca esti punctuala, disciplinata si o sa-ti dai silinta sa multumesti clientii. Nu uita de o tinuta corespunzatoare, ingrijita si de frumosul zambet comercial. Succes si numai bine!