| vasy2002 a întrebat:

Salutare TPU as dori sa cupez urechile la un amstaff dar nu cunosc pe nimeni in sv
As dori sa stiu asa
1.Cat costa? cu tot cu cusut tot absolut
2De unde este? As vrea sv
3. Un nr de tel daca stiti
4 De la ce varsta se face?

Răspuns Câştigător
| RedNose a răspuns:

1. Maxim 100e
2. Stiu un baiat care iti poate da mai multe detalii, dar pe un forum http://pitbullclub.ro/user-1611.html
3. Da-i mesaj privat pe contul lui. Asta e cainele cupat http://pitbullclub.ro/buddy-jimmi-suceava?page=21 (nu stiu daca vezi pozele fara cont)
4. Intre 3 luni jumatate-6 luni e cel mai bine, se vindeca repede si urechile sunt mai moi si in caz ca e vorba de un cupaj mai lung se vor ridica mai repede in caz ca nu stau deja erecte, dar un medic bun poate cupa la orice varsta.

| vasy2002 explică (pentru RedNose):

Da-mi un pic o adresa de mes de la baiatul care stie
daca nu un link de la facebook
te roog

| RedNose a răspuns (pentru vasy2002):

Vezi ca ai mesaj privat de la mine cu fb-ul baiatului respectiv

| vasy2002 explică (pentru RedNose):

Mersi mult
inca o intrebar
u esti baiat / fata?

| vasy2002 explică (pentru RedNose):

Da nu raspunde la mesaj el
i-am dat de ieri
daca mai vb cu el ii sp sa se uite te roog

| RedNose a răspuns (pentru vasy2002):

Sunt fata. ok. ii zic in seara asta.