| AdiMihai25 a întrebat:

Salutare tuturor.
#Detin un cățel Akita Inu Japonez varsta 1an si 4luni, astăzi m-am jucat cu el.
Era întins si dormea, era obosit, l-am mângâiat pe cap în zona gâtului si deodată, neexplicabil a început să tuseasca ca si cum nu ar mai avea aer, ca o alergie si nu se mai putea mișca își întinse picioarele, a mai făcut dar foarte rar...

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la un medic veterinar!

| VasileEmilia a răspuns:

Daca este mai grasut, de aceea se poate intampla. Daca asa este, ar trebui sa mai reduci cantitatea de mancare pe care o primeste pe zi