| Zeinbenet a întrebat:

Urgent dau funda. Iepuroaica la prima fatare in a 34 zi de gestatie si-a lasat puful acum o zi, dar nu da semne ca ar fata. E normal sa duca atat?

Răspuns Câştigător
| Raducons a răspuns:

Nu te dezamagi, data viitoare sigur va fi bine, dar nu uita sa nu o stresezi, ii dai mancare si nu o mai urmari mereu.

4 răspunsuri:
| Raducons a răspuns:

E normal stai linistit si nu o deranja, nu umbla in cuib.

| Zeinbenet explică (pentru Raducons):

Mersi mult tocmai a fata un singur pui si acela este mort

| Raducons a răspuns (pentru Zeinbenet):

Sa nu o duci imediat la imperechere, trebuie lasata un pic sa se refaca, cel putin o luna sau macar 2-3 saptamani.

| Raducons a răspuns (pentru Zeinbenet):

Nu te dezamagi, data viitoare sigur va fi bine, dar nu uita sa nu o stresezi, ii dai mancare si nu o mai urmari mereu.