| Minca_Raluca_1994 a întrebat:

Va rog, sa imi dati si mie un sfat! Eu am un hamster el e foarte dragalas si il iubesc mult, dar in cateva zile voi primi o pisica si problema e ca as vrea sa ii pastrez pe amandoi ...as avea grija si hamsterul las pune intro camera in care pisica nu ar intra dar din cate stiu ele au un simt al mirosului foarte dezvoltat. Eu imi doresc de mult o pisica, dar imi iubesc hamsterul, imi puteti da si mie niste solutii, chiar as vrea sa ii tin pe amandoi!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Kolorod are dreptate. Daca i-ai pune pe amandoi in camere diferite nu ai mai avea ocazia sa stai cu ei simultam. Seara nu i-ai putea privi pe amandoi asa ca fa in asa mod incat pisica sa nu aiba acces in cusca.

| asasunteucesafaci a răspuns:

Nu cred ca o pisica cuminte i-ar face rau!
Asa cred eu!

| PufuleteleThau a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa inchizi hamsterul intr-o cusca mai mare, astfel pisicuta sa nu ii faca rau! Parerea mea!