| Beast69 a întrebat:

scuze daca nu am ales categoria corecta, de cateva zile am inceput sa vorbesc cu o fata care imi place extrem de mult, si amandoi ne dorim o relatie, numai ca ii este oare cum frica, spunandu-mi ca nu ar mai vrea sa sufere, i-am spus ca o sa am grija de ea si nu o sa o fac sa sufere, dar ea mi-a spus ca vrea sa vada ceva din partea mea care sa ii demonstrez ca imi doresc aceasta relatie, eu m-am gandit sa ii fac un graffiti pe faleza, dar nu stiu ce sa scriu... imi dati un sfat? As vrea ceva cat mai original.

Răspuns Câştigător
| Mădă2213 a răspuns:

"Cum ploaia nu poate sterge mesajul asta, nimic nu poate sterge sentimentele mele pentru tine"

2 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Graffiti pe faleza? suna interesant. Foarte frumos din partea ta. Tin sa te felicit, ca vrei sa iei asemenea initiativa, de ai arata dragostea ta.
Si trebuie sa ai si tu rabdare cu ea, daca zice ca nu vrea sa mai sufere.
De obicei, noi fetele, cand intalnim baieti, ne spun ca ei nu sunt ca ceilalti pe care i-am avut, si cand nu facem ca ei, brusc se transforma in mai rau.
Daca stii sa ai grija de o fata, ea te va iubi mult si iti va fi fidela.
Daca o vrei din prima la pat, atunci sa nu te mire ca te evita si te ignora pe viitor.
Si ce sa ii scrii? ceva gen. ''pentru tine, iubita mea, prin acest gest, vreau sa iti demonstrez ca sunt si voi fi mereu langa tine, sa te protejez''.

Răspuns utilizator avertizat