| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa ma ajutați cu un sfat. Am un Beagle de 7 săptămâni și are un ochi umflat. Nu are secreții, nu e roșu, doar e umflat. E posibil sa fie de la curent sau sa se fi lovit?

Răspuns Câştigător
| Laila12Izabela a răspuns:

Cred ca e de la curent, iar daca, s-a lovit medicul veterinar ii poate da, un unguent sau niste picături speciale.Iti spun pentru ca asta i-a dat cainelui meu atunci când s-a lovit la ochi.

4 răspunsuri:
| emy a răspuns:

Buna seara, draga! happy E posibil sa fie de la curent, insa numai medicul veterinar poate spune cu exactitate despre ce e vorba si sa-i dea eventual un tratament. Sper ca ti-am fost de folos! Te pup si iti doresc un weekend minunat in continuare! kiss Pa, pa!

| sierra1 a răspuns:

Acuma cauza nu e atât de importantă.
De tratat efectul! La un medic verterinar găsești răspunsul corect.

| Paula2018 a răspuns:

Luni o sa mergem cu el... nu a plâns deloc, s-a tot jucat pe bacon și era geamul rabatat, poate de acolo. mulțumesc mult!

| Mihaimihai1234 a răspuns:

Buna seara, in caz ca era lovit sigur se vaita, sigur latra sigur sa agita din cauza dureri,,, dar e posibil sa fie de la curent,,, fiindca aceasta rasa de caine e tare pretentioasa si trebuie tinuti cat mai mult la caldura si nu la frig daca ma intelegeti, rectific in caz ca problema persista va recond sa va duceti la un doctor veterinar sa va ajute,,,, dar sunt convins ca e de la curent!,,,,, acu mna sper sa va fi ajutat big grin