| Popescu_Andrei_2000_fyxc a întrebat:

Va salut!

Este o problema serioasa si nu am absolut nici o idee ce as putea face. I-am dat drumul papagalului meu nimfa din colivie astazi si a inceput sa zboare in fereastra. Adica efectiv, zbura si intra in ea. Am incercat sa trag draperiile dar se strecoara printre si face acelasi lucru. Ce as putea face? Este un lucru normal pana se obisnuieste cu camera/geamul? Ar trebui sa fiu ingrijorat?

4 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Banuiesc ca moare de plictiseala in colivie si in casa... vrea sa dea si papagalul o tura pe afara.

| DumitruS a răspuns:

E simplu, vede lumina de afara dar nu vede si geamul de aia da cu capul de geam.

| Popescu_Andrei_2000_fyxc explică (pentru DumitruS):

Si se poate rezolva cumva? Adica ma ingrijorez