| eneandree22 a întrebat:

Vine ziua surorii mele si ea isi doreste un animalut? Nu stiu ce sa-i cumpar? Am tot intrebat-o dar nu mi-a zis! Voi ce spuneti sa-i cumpar?

Răspuns Câştigător
| Larisa1502 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa îi cumperi un catelus sau un pisicut! Depinde ce îi place eu ti-as recomanda un catelus! Sper ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns:

Hm...dupa cum a zis si Larisa1502 depinde ce ii place.Ii poti lua un papgal,un catelus, un pisic sau un peste(sau mai multi)cam astea ar fi animalele care le poti avea la bloc. Daca stai la casa si ai ferma e altceva nu stiu sigur dar cred ca trebuie sa ii iei o pisica, un caine, un vitel, o capra...animalele de la o ferma.Eu recomand 3 animale superbe care imi plac mie:X Catel, Pisica sau Papagal(perus sau ce vrei tu dar sa fie calm sa stea pe mana)Sper ca ti-am fost de ajutor, succes! Funda? big grin

| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns (pentru PяĬɔhĬηĐεℓ):

Am uitat sa zic ca la bloc mai poti avea hamster, soricel si am vzut prin magazine veverite.La bloc mai poti avea si iepurasi, precum si la curte! happy Funda?

| xOrbitssxboy a răspuns:

Eu iti recomand un catel mic. Sau daca vrei poti sa ii iei un hamster. Se intretin usor.