| InstinctPr3ciS a întrebat:

Voi ce ati alege : Pitbull Sau Dog Argentinian?
Explicati de ce?
Cel mai explicit si bun raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| AlexyaLove a răspuns:

Da dogul argentinian e frumos, la fel si pitbull-ul.Alegerea este a ta,eu nu pot sa-ti spun decat ca pitbull-ul este foarte periculos atunci cand este crescut de oameni care il bat,il izoleaza de lume,il folosesc pentru lupte,si mai ales daca nu ii ofera iubire el va avea inima rece,,,in aceste conditii, da el chiar este un pericol.Dar daca il cresti cu multa iubire, atentie el va avea in creere in tine.Este un prieten adevara, loial, se intelege perfect cu cpoii.Priveste acest video sa vezi cat de adevarat este, si apoi astept parerea ta despre el:http://youtu.be/UN1bQZ5Etd4

8 răspunsuri:
| LoveNiki a răspuns:

Parca tu aveai pitbull si boxer laughing

| VivianKorea a răspuns:

Chichua eu prefer, merge orice caine fie si maidanez,

| OnlyHope a răspuns:

Niciuna. Nu e muzica de calitate, deci no way. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As alege pitbullul.
Oricum iti sugerez sa nu iti cumperi un caine ca un pitbull daca nu ii poti oferi timp si sa il dresezi sa atace doar la comanda.
Pitbullul e un caine de lupta si toate pozele alea cu un caine pitbull langa un bebelus sau o pisica sunt caini dresati strict cu foarte mare fermitate.
Un pitbull nedresat lasat de capul lui si singurele momente cand il vezi e atunci cand ii dai de mancare sa nu moara o sa sara la gat chiar si la stapan.

| ριѕιcυтzα a răspuns:

Dog argentinian! e cel mai bun caine am si eu unu. nu vreau funda si cu placere! ca te-am ajutat te ajut la orice pitbull e rau musca deci argentian...te rog ascultama Ia muscat pe un vecin de mana si ia rupt mana si acum e mort. dragul de vecin

| LoRd2 a răspuns:

Eu am un dog argentinian e asa dragalasa si afectuoasa eu prefer dog-ul in locul pitbull-ui deoarece e periculos. dar aici cum vrei thinking fiecare cu preferintele sale

| marius10lucian a răspuns:

Dogo Argentino deoarece este noul caine de lupta al Cordobei cea mai periculoasa rasa care a existat vreodata.

| marius10lucian a răspuns:

Aici vei intelege de ce am ales Dogo Argentino.http://www.liveleak.com/view?comments=1&i=a32_1346810562