| InstinctPr3ciS a întrebat:

Cum trebuie sa te comporti cu un pitbull ca sa nu indrazneasca sa te muste?
Cel mai explicit raspuns primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| StopTheWar a răspuns:

Cel mai bine este sa te impui in fata ei, fara sa il bati.In general, cainii astia trebuie sa invete ca tu esti sefu si sa nu te lasi impresionat de figurile lor.Sora mea are un rotwailer si tot asa ii face.Mare grija sa NU il bati! Pitbulii innebunesc cand sunt batrani si e periculos pentru. ca s-ar putea sa te muste(Doamne Fereste).

2 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Pittbulii bătrâni trebuiesc împuşcaţi pentru că înnebunesc şi pur şi simplu nu mai sunt utili.
Însă din punctul meu de vedere un pistol la îndemână e oricând util când vine vorba de pittbulli, o rasă extrem de periculoasă, chiar şi pentru stăpâni.

| BlossomInWind a răspuns:

Eu zic sa te uiti la Cezar si cainii, pe National Geographic happy Are foarte multe cazuri in care imblanzeste cainii si nu numai, explica foarte binehappy