| AliceAne a întrebat:

Vreau sa adopt o catelusa cocker negru/auriu, ma puteti ajuta?

11 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

Adoptiicaini.ro.de la iubitori de animale pentru iubitori de animale.

| lola_5690 a răspuns:

Nu.i nevoie de siteuri, trebuie sa suni un veterinar si o sa ai un catelus cel mai rapid poribil happy sper ca ti-am fost de ajutor happy

| MyMindRules a răspuns:

Buna!
Un site de adoptii:
http://www.caini-de-vanzare.ro/rasa/Cocker-139.html
Bft! Funda?

| Clarissaaz a răspuns:

Magazinul de animale
sau ia-ti revista pisica si la sfrsit sunt niste animalute date spre adoptiewinking

| Veronica22 a răspuns:

Buna ziua, am gasit un cocker mascul, l-am spalat, deparazitat extern si intern si vaccinat, la cerere il putem castra, donam si mancare daca este nevoie! pentru detalii va rog sa ma contactati! 0768781104 Veronica

| Glomnicu_Silvia_1977 a răspuns:

As putea sa te ajut eu doar ca trebuie sa vorbim. De unde esti?

| AliceAne explică (pentru Glomnicu_Silvia_1977):

Sunt din constanta

| Aida89 a răspuns (pentru Glomnicu_Silvia_1977):

Daca sunteti din Bucuresti va rog sa ma contactati, multumesc.

| adabella a răspuns (pentru Aida89):

Eu as dori un catelus..va rog mult d tot... am vrut sa va dau mesaj, dar am status junior, si nu potsad va multumesc din toata inima!

| Veronica22 a răspuns (pentru Aida89):

Aida89 mai sunteti interesata de Cocker?