| AldeaDorin a întrebat:

As dori sa-mi cumpar o pereche de role de viteza intre 200-250 lei.
Puteti sa-mi recomandati?
Si ca sa fie de viteza cat de lat trebuie sa fie cadrul?

5 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Imi pare rau ca nu am vazut intrebarea la timp. Dar probabil ca ai aflat si tu pana acum ca nu exista role de viteza la 200-250 de lei. Pretul pentru o pereche de role de viteza incepe undeva la 1000 RON si ajunge pana la 1500-2000euro. Poti gasi ceva de semiviteza undeva la vreo 500RON genul asta: http://skateworld.ro/......agina.html cel putin erau 500 de lei acum vreo 5 ani cand mi-am luat eu prima pereche de role de viteza.

Role de viteza adevarate gasesti aici: http://skateworld.ro/prima-pagina.html?page=shop.browse&category_id=33 si ai grija la cele la care scrie BOOT, pentru ca este pretul doar pentru gheata nu setup intreg cu cadru, roti si rulmenti.

Multa bafta. Daca mai ai intrebari contacteaza-ma pentru ca sunt dispus sa te ajut in domeniul rolelor.

| wolder a răspuns (pentru Nickname1890):

Dar niste role normale pentru "plimbare" cum s-ar zice, care sa fie calitate buna?

| Nickname1890 a răspuns (pentru wolder):

200-250ron este o suma mica pentru o pereche de role de calitatie. Fie ele si role de plimbare sau "fitness" denumirea lor oficiala.

Ar trebui sa te orientezi macar spre 300-350ron. Uite aici un site de incredere cu produse de calitate: http://www.skateworld.ro/54-role-fitness

| me4u a răspuns:

As putea sa iti recomand niste role de viteza insa nu te incadrezi in buget. Acestea pleaca de la 630 lei pana la 950