| Yonella19 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un hamster cu tot cu cusca mai ieftine, unde as putea gasi? Si cam cat m-ar costa?

Răspuns Câştigător
| kitykity a răspuns:

Un hamster costa intre 20-40 de lei, o cusca si roata 30-50 de lei si mancarea 5-10 lei. Sper ca te-am ajutat, dar tu din ce oras vii? Apropo, la petshopuri se gasesc.

2 răspunsuri:
| DenissaRoxana a răspuns:

Buna. Accesoriile si hamsterul il poti gasi la petshop, sau pe anumite site-uri. O cusca ieftina nu este buna pentru hamster. Deoarece este mica, fara multe accesorii etc. Iar mancarea, trebuie sa fie buna...nu ieftina si de proasta calitate.