| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un Si-tzu.Stiti cum-va cat costa?

Răspuns Câştigător
| Daaianna a răspuns:

Pai depinde.intre 100-300 de euro. O prietena de-a mea l-a luat cu 200 de euro. Dar mai bine uitate pe net sau mergi mai bine la o clinica veterinara din orasul tau si vorbesti cu medicul si vei putea contacta persoane care au de vanzare.

Sper ca te-am ajutat.winking

4 răspunsuri:
| Zara_8585 a răspuns:

Intre 100=300 euro dar merita sunt niste catei minunati!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pretul unui catel este in functie de calitatea lui si din ce parinti provine... daca vrei un catel cu pedigree si acte in regula pretul porneste de la 300 euro in sus si ajunge chiar si la 1000 E dar un catel doar cu carnet de sanatate costa de la 100 E pana la 200-250 E

| alexa_4370 a răspuns:

150 euro.
funda?

| LiaLiuta a răspuns:

Buna. La pet-shop gasesti cu 200euro, Dar pe okazii.ro gasesti si la 150, deci vreo 700 de lei. Ce dragalasi sunt...batting eyelashes