| teoo a întrebat:

Vreau sa-mi iau un catel dar parintii mei nu sunt de`acord. cum sai conving?sad

Răspuns Câştigător
| sergiu a răspuns:

Spune-le ca ai face orice doar ca sa te lase sa ti catelul in casa. Fa treaba prin casa, invata bine sa iei note mari, arata-le ca esti dispus sa faci orice doar ca sa te lase sa ti catelul. Promite-le ca o sa ai grija de el si te vei ocupa tot timpul de el. Incearca sa iti impresionezi parintii prin orice metoda...niste lacrimi in ochi n-ar strica atunci cand vrei sa le arati ca vrei cu adevarat acel catel big grin Sper sa iti reuseasca...

7 răspunsuri:
| Black_Cherry a răspuns:

Exact asta vreau si eu...

| Ana-Maria94 a răspuns:

Si eu sunt in aceiasi situatie, nici pe mine nu ma lasacryingzic ca nu o sa am grija de el si ca este o responsabilitate prea mare si ca nu am timp ca trebuie sa invat.Incearca sa le spui ca ai face orice, ca o sa ia grija de el si daca nu o sa ti-l ea.Bafta sper sa ai mai mult noroc decat mine.

| EUSIATIT a răspuns:

Plingi. bate din picioare sipa fa galagie sa ti cumpere /. eu am catel de 5 ani si cred ca nu as putea trai fara el e un scump si destept foc. TOTO in cheama

| TaylorMomsen a răspuns:

Roaga-i frumos. Adauga si niste lacrimi daca nu tine big grin. Spune-le ca vei avea grija de el, ca o sa-l scoti la plimbare, o sa-l dresezi, si ca ei nu trebuie sa-si faca griji in privinta asta. happy Sper sa reusesti happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spunele ca vei avea grija de el

| seby8873 a răspuns:

Spune-le ca esti inca virgina si asta ii va linisti si atunci iti vor cumpara

| UltraMega27 a răspuns:

Zile ca te sinucizi si o sa-ti ia chiar 2 laughing