| geografgeograful a întrebat:

Vreau sa stiu daca labradorii fac galagie?
Mi-as lua unul doar ca am mai avut probleme cu vecinii si as vrea un caine care sa fie linistit.

Răspuns Câştigător
| Licurici_2266 a răspuns:

Avand in vedere ca labradorul este un caine de vanatoare si este unul cu multa energie nu este prea potrivit pentru apartament.El e bun pentru curte, alung eventualii musafiri nepoftiti & altii. Am avut si eu unul si am renuntat deoarece imi lasa casa vraiste. Ti-as recomanda un West Highland White Terrier sau Terrier-ul Irlandez ...Mult succes!

| geografgeograful explică (pentru Licurici_2266):

Merci mult! Problema e ca stau la casa si asa tot am avut reclamatii de la o vecina si recent a trebuit sa renunt la cainii mei dandu-i la un prieten de familie.

Acest caine l-am gasit la un adapost si chiar as vrea sa-l aduc acasa. Vreau doar sa stiu daca latra sau nu ca sa nu am probleme din nou cu vecinii si sa trebuiasca sa renunt la el.

Ador cainii mari si cred ca un labrador ar fi cel potrivit. Sa fie jucaus asa cum spui tu.cu energie!

1 răspuns: