| wolder a întrebat:

Vreun VETERINAR pe aici? Pisicuta mea a vomitat alaltaieri si ieri a avut diaree, a slabit in ultima vreme, dar am crezut ca a slabit pentru ca era in calduri si alerga toata ziua, in restul vietii ei tot ce facea era sa doarma si sa manance si era grasulina. A avut viermisori dar i-am dat un sfert de cestal si am deparazitat-o temporar. vreun sfat? refuza orice mancare din comert uda sau uscata, mananca doar carne gatita sau ficat.

2 răspunsuri:
| floryn1993 a răspuns:

Incerca cu lapte

| wolder explică (pentru floryn1993):

E adulta si stiam ca pisica adult nu are voie lapte si fiind suspect de viermisori nu are voie