| anonim_4396 a întrebat:

1Va mai fi si in 2010 "fi un disney chanel star"?
2 Credeti ca in 2012 va veni sfarsitu lumi?(eu nu)

4 răspunsuri:
| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Aiureaaa... nu cred c-o sa fie sfarsitu lumii
trebuia sa fie si in 2000 si in 2002 si in 2009
si?! suntem cu totii vii big grin

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Fi fara griji nu a venit atatia ani sfarsitul lumii si sa vina acum lol ce aiureala rolling on the floor

| Madalin a răspuns:

big grin sigur nu o sa fie sfarsitul lumi.Eu am inteles ca o sa fie inceputul unei alte ere da nu mai e sigur nimic in Romanialaughing stai linistita nu o sa fie sfaritul lumi.si daca ar fi sa fie sfarsitul lumi bine ar fi sa ne ia pe toti odata sa nu simtim nimic da nu e asa cand vine sfarsitul lumi o sa fie furuni, cutremure mari.ca nu vine asa sfarsitul lumi.Nici macar urmasii nostri no sa prinda sfarsitul lumibig grin.

| ana99girl77 a răspuns:

Ba o sa fie sfarsitul lumii pentru ca niste oamenii au prezis asta de acum 2000 dde ani ei se numeau maya si e adevarat e o poveste foarte lunga la fiecare sfarsitul fiecarui ciclu s fost o apocalipsa pe 21 dec 2012 la ora 13:18 vom muri cu totii