| alex495 a întrebat:

A incercat cineva sa mearga pe Transfagarasan in perioada cand este inchis? Cum e? Pun politistii bariere de beton, fac filtre? Patruleaza?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce ai incerca sa ajungi pana acolo cand, cu o cautare pe Google, stii ca este inchis traficului?

suntserios
| suntserios a răspuns:

De obicei e bariera de beton, daca nu e prea multa zapada sa poti circula

| alex495 explică (pentru suntserios):

Stiu ca nu e zapada pe drum, bariera gen despartitoare de aia din beton de desparte sensurile nu? si o fi cat drumul? nu o i putea sa o ocolesc/strecor cu masina?