| anonim_4396 a întrebat:

A mai observat cineva ca, pe Youtube, au aparut niste reclame care nu erau inainte? La unele videoclipuri e chiar si un buton de download. Nu faceti glume proaste, chiar trebuie sa stiu. S-ar putea sa am computerul virusat.

Răspuns Câştigător
| IzzzzI a răspuns:

Nu este virusat.asa ii apare si unui prieten la unele videoclipuri butonul de download

3 răspunsuri:
| strawberrycool14 a răspuns:

Buna! nu cred ca au mai aparut reclame noi, cum ai zis! daca crezi ca ai computerul virusat, pune-ti antivirusul sa scaneze amanuntit tot calculatorul! eu asa fac cand cred ca am ceva, dar daca ai, ii va gasi si ii va distruge!happyfunda?

| Graff a răspuns:

Daca vrei poti scapa de reclamele de pe Youtube sau alte site-uri instaland addonul pentru firefox sau google chrome numit adblock sau adblock plus, eu il folosesc de mult adios relamewinking

| anonim_4396 explică (pentru Graff):

Multumesc, dar eu tocmai am scapat de acele reclame fara sa instalez nimic. Am dat pe "about this ad" si le-am dezactivat pe site-urile respective. happy