| UnTipObisnuit a întrebat:

A patit ceva site-ul brainly? De cateva zile nu functioneaza. Este in mentenanta sau ceva? Stiti pana cand ar tine asta?

6 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

La mine merge perfect.
Ce eroare primesti?

| UnTipObisnuit explică (pentru LPCTSTR):

Primesc o imagine cu o pisica ce se misca pe ecran tot timpul. Imaginea este facuta din caractere.

| Bizon95 a răspuns:

Si la mine merge perfect
chiar guita ca de ce am adblocker

ai calculator/telefon, ce browser ai, ce eroare primesti, etc.

| UnTipObisnuit explică (pentru Bizon95):

Primesc o imagine cu o pisica ce se misca pe ecran tot timpul. Imaginea este facuta din caractere.

Imi face asa si pe telefon si pe laptop. Pe laptop folosesc opera, pe telefon chrome.

| Bizon95 a răspuns (pentru UnTipObisnuit):

Lul, tare big grin

| UnTipObisnuit explică:

Acum merge laughing)