| Lesu22 a întrebat:

Acum cateva zile mi-am scapat telefonul in apa.Am respectat toate procedurile de uscare a telefonului.Acum el merge doar cu incarcatorul bagat in priza.I-am pus o alta baterie si tot acelasi rezultat, i-am mai facut si o resoftare dar degeaba.Dati-va cu parerea.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dayana007 a răspuns:

Daca nu l ai uscat suficient i-ati adio de la el... daca ii ramane apa si il bagi la incarcat se arde tot, dar avand in vedere ca mai merge ar trebui sa te duci la un service sau mai lasa-l la uscat.

| Lesu22 explică (pentru dayana007):

Deci cand ii pun bateria 1 minut imi merge dupa care se restarteaza si daca ii pun o melodie pe background imi tine vreo 10-15 minute.Cu incarcatorul in priza imi merge normal.

| 0Mark a răspuns:

Aruncal de la 10...
laughing
rolling on the floor Dumnezeu sal ierte laughing