| Attack619 a întrebat:

Acum vreo 2 zile papagalul meu a inceput sa stranute si intr-o seara mi s-a parut ca are nasul putin infundat... exista posibilitatea sa fi racit? Si daca da ar trebui sa merg cu el la un veterinar sau exista cumva vreun tratament pe care il poate lua? Astept raspunsuri.multumesc!

2 răspunsuri:
| kllass a răspuns:

Piseaza un sfert de paracetamol in apa pe care o bea.

| Attack619 explică:

Aaa.am uitat sa mentionez ca are pereche si nu pot sa pun pastile in apa sau mancare, deoarece nu stiu cine bea sau mananca primul big grin