| alexex a întrebat:

Administrarea acestui sait face ceva? Am scris nu o data ca sa stearga un post pe care lasat aici, nici un raspuns nu a venit.
Am mai dat de citeva zile o intrebare: ca sa scriu la prietenii imi cere confirmarea la e-mail, care nu a venit, nici in inbox si nici ca spam. Faceti ceva! nu dormiti.

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu e nimeni obligat sa-ti stearga un post. L-ai pus, sa fii sanatos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ho, omule, respira si incearca pe romaneste, ca eu n-am inteles ce vrei sa zici. Ce post "lasat" tu aici?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Trebuie să ai un pic de răbdare, se mai trimit și alte e-mail-uri de la ceilalți membrii.
P. s.: ți-am postat un răspuns la întrebarea ta cu "love".
Fruntea sus.
Dacă nu suferim cel puțin o dată în viață din dragoste, înseamnă că nu știm ce este iubirea.
Și eu am suferit enorm de mult la acest capitol. Sunt în sentimentul tău, știu cum este.
Pa, pa.

| alexex explică:

Cer scuze, s-a rezolvat tot.