| sKilL a întrebat:

Nu cred ca e o mare intrebare ci o nevoie de ajutor. nu mai pot da raspunsuri pentru ca imi cere confirmarea de e-mail. am dat confirmarea de cel putin 20 de ori si nu mi-a venit nimic pe mail. aici cer ajutorul unor moderatori / administratori TPU, Multumesc!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Si eu in prima zi am patit la fel. Ai rabdare. Pana maine ar trebui sa se actualizeze datele, si problema ta se va rezolva. Numai bine!

| pwp a răspuns:

Confirmarea mea era la spam
acolo sigur e

| AndaWest a răspuns:

Cauta la spam

| aliyna a răspuns:

Buna, ai verificat si la Spam, eu acolo am primit confirmarea.

| anamaria_3030 a răspuns:

Sal! Te-ai uitat si in spam?