| anonim_4396 a întrebat:

Ai voie cu mobilierul tau in camera de camin? Credeti ca voi intampina probleme daca imi aduc un suport de haine metalic?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Poți sa îți aduci ce vrei, ideea e doar sa nu scoți nimic.
Adică dacă vrei sa aduci pat de acasă, poți chiar și asta dar atunci trebuie sa ceri aprobarea administratorului.
In rest poți aduce orice.

| anonim_4396 explică (pentru Bondarel99):

Crezi ca o sa deranjeze pe cineva, de exemplu colega de camera?

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Posibil pe colegi sa deranjeze ca si asa e inghesuiala in camere. Dar daca intrebi frumos pe urma iti aduci ce vrei tu

| Bondarel99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca e camera mica si suportul acela e destul de mare frumos ar fi sa intrebi dar nu vad cu ce ar deranja un astfel de lucru.
Oricum si ea o sa vina cu multe lucruri, practic voi aveti fiecare dreptul la jumatate din camera, nu trebuie sa fie o problema lucrurile.

5 răspunsuri:
| Hiperionn a răspuns:

Nu se intampla nimic, adu si un pc daca vrei

| WsTiger a răspuns:

Daca aduci ceva de la tine de acasa nu se intampla nimic, insa nu ai voie sa darami / scoti afara ceea ce iti ofera respectivii deja.