| larydas a întrebat:

Eu am o problema cu partitia C. Acum ktv saptamani mi-am bagat Windows 7 si in C s-a instalat acest Windows. Pana ieri era 1.5 gb spatiu liber. Dar a trebuit sa iau nero sa ii fac unui baiat un joc. Dar problema e ca orice program pe care il iau, pana sa stabilesc folderul unde sa se instaleze, care este partitia E, C-ul meu deja se umple. Alt exemplu este atunci cand descarc albume de muzica. Toate acestea se descarca in E. Si cand se incarca melodiile, la fel C-ul meu se umple. Nu intelg acest proces. Am incercat un program steam mover, prin care poti muta ceva dintr-o partitie in alta. Mie mi-a dat eroare. Am luat ccleaner. Acela mi-a mai sters vreo 300 400 de mb. Dar nu este de ajuns. Nu stiu ce sa mai fac. Astept ajutorrr

1 răspuns:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Clic dreapta pe my computer\proprietati\protectie sistem\debifezi C\apply\ok si setezi windows update pe off.