| vlad170 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine va rog am o problema, am left 4 dead si cerintele corespund dar nu stiu care este probleca deoarece imi merge sacadat.
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| trafikantu a răspuns:

Daca ai vreunul din sistemele astea, ar trebui sa-ti mearga:

Minimum:
- Supported OS: Windows® 7 / Vista / Vista64 / XP
- Processor: Pentium 4 3. 0GHz
- Memory: 1 GB for XP / 2GB for Vista
- Graphics: DirectX 9 compatible video card with 128 MB, Shader model 2. 0. ATI X800, NVidia 6600 or better
- Hard Drive: At least 7. 5 GB of free space
- Sound Card: DirectX 9. 0c compatible sound card

Recommended:
- Supported OS: Windows® 7 / Vista / Vista64 / XP
- Processor: Intel core 2 duo 2. 4GHz
- Memory: 1 GB for XP / 2GB for Vista
- Graphics: DirectX 9 compatible video card with Shader model 3. 0. NVidia 7600, ATI X1600 or better
- Hard Drive: At least 7. 5 GB of free space
- Sound Card: DirectX 9. 0c compatible sound card

Daca nu, ar trebui sa-ti faci un upgrade la calculator, poti sa`mi scrii ce placi ai in el si ce procesor, cati rami?

| procust a răspuns:

Cel mai probabil se sacadeaza pentru ca nu ai destui rami sau e placa video slaba, cerintele minime sunt facute ca sa ti mearga jocul insa nu perfect! da detaliile la un nivel mai redus!

| zxsds a răspuns:

Descarca un driver mai recent pentru placa video!