| Sachairi a întrebat:

Ajutor, am o intrebare, as vrea sa stiu cu ce ajung din Dr taberei Din bdul Timisoara pana la Politehnica, de fapt eu stau pe Valea Doftanei.am inteles ca pot lua ratb 168 pana la favorit si apoi 71 pana la politehnica, sau tramvaiul 35 din timisoara pana la politehnica, e corect, mersi

2 răspunsuri:
| zekquel a răspuns:

De la Favorit poti lua 135 pana la Politehnica. Din Timisoarei poti lua tramvaiul 35 sau 1. De asemenea poti lua cam tot pe care scrie Gara de Nord ( troleibuze si autobuze, dar nu le mai stiu numerele ). Eu in general mai merg de la Politehnica la Favorit si iau 135 sau 93( nu sunt sigur de 93 sau 91 ).

Uite-te pe www.ratb.ro ca au harta acolo cu tot ce vrei.

| Sachairi explică (pentru zekquel):

Am luat 168 de la mine de la valea doftanei, e singura masina care circula, si de la favorit 105 si ajung la politehnica, mersi mltt