| JuStAdY a întrebat:

AJUTOR E FT IMPORTANT ce sa fac cu cardul meu de credit? incerc sa cumpar si sa vand online cu paypal dar nu pot deoarece imi da mesajul asta de eroare

Your PayPal account's primary currency is different than the currency eBay uses to bill your seller fees. If your PayPal account does not contain funds in eBay's billing currency when your bill is paid, necessary funds will be converted to match eBay's billing currency.

2 răspunsuri:
| Alexsb2006 a răspuns:

Din cate int4eleg eu ar trebui sa iti faci cont in valuta pentru card, sau nu ai destule fonduri pentru ca sa faca conversia in valuta dorita.

| carpediem a răspuns:

Nu folosi diacritice.