| ItIsAlright a întrebat:

Ajutor! Mi-am instalat o aplicatie si odata cu ea s-a schimbat si google, este altul. Cum il sterg pe celalalt definitiv?

Răspuns Câştigător
| rrrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Ma gandesc ca te referi la motorul de cautare implicit al browserului? Daca e asa, intri in browser -> optiuni/setari/preferinte (difera de la caz la caz) apoi setezi din nou pagina de start sau motorul de cautare implicit ca fiind google.ro / Google.

| ItIsAlright explică (pentru rrrrrrrrrrrrrr):

Stiu, dar nu a mers pentru ca la inceput tot ala aparea.

2 răspunsuri:
| nebancia a răspuns:

Intri in control panel la programe si cauti numele programului si dai uninstall