| ItIsAlright a întrebat:

Am vrut sa imi instalez o aplicatie si mi-a instalat direct si un alt fel de google care apare la inceput (do searche ). Cum scap de acesta definitiv?

Răspuns Câştigător
| AnutzaDragutza13 a răspuns:

Si eu am descarcat o app pe laptop si la fel... am incercat la setari, am facut tot ce trebuia, ca sa fie google la loc, dar nu vrea... astept si eu rasp la intrebarea ta, pentru ami rezolva problema si tu pe a ta.

| ItIsAlright explică (pentru AnutzaDragutza13):

Am rezolvat reinlstaland Google Chrome chiar daca pe Explorer inca a mai ramas.

| AnutzaDragutza13 a răspuns (pentru ItIsAlright):

La fel mi-a facut sora mea big grin la laptop