| DeXx a întrebat:

Am o problema cu samsung s5230 star, care ma ajuta?

10 răspunsuri:
| Paywa a răspuns:

Am si euhappy te ajut daca pothappy

| fulgerul a răspuns:

Voi care aveti Samsung, luati-va adio de la tel.vindeti-l,aruncati-l pe geam. Cele mai proaste tel., insa cea mai agresiva reclama.

| darrio2007 a răspuns (pentru fulgerul):

Du-teee ba la spital.

| fulgerul a răspuns (pentru darrio2007):

Micutule Nesimtit, 2-ua CORBY, si 2-ua GT. S5230, tinute in sertar, fara se vreau sa le folosesc, crezi ca de plcere le tin acolo? Iphonul4s e super, abia astept 5.Fraiere!

| BloodyDress a răspuns:

Eu,
dar despre ce e vorba?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce problema?

| bloody181 a răspuns:

Am si eu da ce problema ma? straight face

| DeXx explică:

Fulgere taci din gura...
Problema e k daca iau de pe internet o aplicatie un joc special pentru Samsung s5230 star si apas pe aia sa o instalez imi apare,, unsupported file type''.Si i-am dat unui prieten aceiasi aplicatie si are acelasi telefon si lui ii merge. Mie dc nu imi merge? Plss ajutati-ma k morr...

| fulgerul a răspuns (pentru DeXx):

Tu nu pricepi, daca vrei un tel performent, ia-ti drcu un Nokia! Eu cred ca an spus tot.Nu mi-asi da ipphone-ul 4s pentru.nici un tel.din lume!

| DeXx explică (pentru fulgerul):

Minciuna mai are rolul ei dar nu o sa te creada nimeni asa ca pa.
Te-ai bagat degeaba aici ca sa imi strici ce vruiam sa aflu.