| Kpz_Bogdan_1947 a întrebat:

Am 16 ani si fumez de 1 an jumate, de 8-9 luni zi de zi fumez cam 10 tigari la zi acum ceva timp ma durea in piept dar am luat niste pastile si mi-a trecut dupa tusam cam des si eram cam ragusit acum ceva timp am vazut ca am ceva umfat in partea dreapta nu stiu daca este cancer in gat imi e frica acum am apasat pe ea este ca o amigdala si iese ceva alb nu stiu daca e amigdala pentru ca nu e rotunda..cateodata imi vin niste bobite mici albe care miros foarte urat sunt ca un miez de paine mic...imi e sa nu am cancer in gat astept un raspuns va rog frumos!

2 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Cred ca e o infectie.

| christall a răspuns:

Cred ca e puroi. Mergi la medic si lasa-le naiba de tigari. Iti distrugi sanatatea de tanar.