| AndreeaDeeaDs a întrebat:

Am abonament la Orange si vreau sa incarc cuiva creditul si sa ii dau de la mine 5 euro. Se poate? Daca da, cum? Persoana tot pe Orange este

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Poti efectua o reincarcare directa prin urmatoarele modalitati:
-Online, din My Orange. Reincarcarea o platesti cu cardul tau bancar.
-De pe www.orange.ro/reincarcare. Reincărcarea o platesti direct cu cardul bancar.
-De pe abonamentul tau Orange la *100#, din My Orange sau 300.
Mai multe detalii, gasesti aici: https://www.orange.ro/prepay/reincarcare/reincarcare-directa/

O zi buna,
Orange Helper

| Feri5 a răspuns:

Faci așa:
1. Suni la *100#
2. Alegi opțiunea "Credit și reîncărcare" sau da la opțiuni și alegi de acolo cu ce opțiune vrei sa încarci telefonul respectiv
3. Introduci parola contului tau Orange și apoi numărul de telefon al persoanei căreia vrei să-i reîncarci creditul
4. Dai click pe "Ok" sau "Efectuati" și persoana in cauza va primi un mesaj ca creditul a fost reîncărcat și minutele sau bonusurile vor fi incluse in acel mesaj

| Jokers666 a răspuns:

Pai daca vrei sa ii incarci cuiva creditul dar te referi online poti intra chiar aici ca e usor https://www.orange.ro/myaccount/reshape/recharge/steps/2. Sper sa reusesti.Multa bafta!